Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az online oktatást...

Szerintetek az online oktatást telefonon is lehet csinálni vagy csak laptoppal lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor olyan is válaszoljon aki online kezdte el a jogsit. Nemsokára fizetés és befizetem magam 😎💪💪

Előre is köszi a válaszokat!



2021. máj. 6. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Én csak online oktatáson voltak egy szem telefonnal. Mondjuk azt hozzá kell tennem, volt, hogy megkaptam a közös laptopot, de nagyrészt az öcsém használta.

Meg lehet oldani, de nagyon nehéz. Meg persze dogaíráshoz muszáj egy laptop is, de ez mindenki iskolájának a rendszerétől függ.

Meg nekünk sokszor volt, hogy esszét kellett írni, és az telefonon elég nehézkes (nem is beszélve, mikor google doc.-ba kellett házit csinálni).

És ezektől eltekintve a tudat is nehezített kicsit, hogy csak nekem nincs saját laptopom az egész osztályból, amit bármikor elérhetek.

De összegezve meg lehet oldani, de egyes esetekben (pl.dolgozat), elengedhetetlen.

2021. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kresz tanfolyamra gondolsz? azt lehet telefonon is
2021. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,arra gondoltam. köszi a válaszokat! Ha valakinek van tapasztalata ne tartsa magában!
2021. máj. 6. 18:47
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én jelenleg telón tanulom a jogsit.. hát gépen jobb lenne de telón sem vészes. Annyi hogy elfárad a szemem egy idő után..Azt ajánlani tudom hogy ne tanulj 1 nap túl sokat. Addig tanulj amig érzed hogy nem kezd fáradni az agyad.
2021. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!