Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Telefonon lehet használni a...

Telefonon lehet használni a Microsoft Teams-et egyetemi online tanulásra?

Figyelt kérdés
Vagy csak laptop, tablet a jó?
2020. nov. 9. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Off.. nem zavaró, hogy kicsi a kép ha esetleg kell videóhívás is? Mert ugye az nem egy laptop nagyságú. Ismeretlen ez az egész, most lesz az első online órám.
2020. nov. 9. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a képpel van a gond, hanem hogy ha kell pl. word-ben vagy excel-ben feladatokat megoldani és azt feltölteni, akkor sokkal macerásabb mobilon, mint gépen. Vagy ha kell előadást tartanod. Attól függ milyen szakon vagy.

Én is mobillal kezdtem még tavasszal, aztán inkább átmentem laptopra.

2020. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön kéri az egyik előadó, hogy gépnél legyünk és ne telefonnál, mert lesz olyan, hogy megosztjuk a képünket és neked kell valamit előadni. Egyszerűbb szerintem gépnél, de megoldható mobillal is.
2020. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 10. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!