Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Redoxi titrálás kémia érettségin?

Redoxi titrálás kémia érettségin?

Figyelt kérdés
Már régen nem volt redoxi titrálás vagy valami nehéz titrálás (igazán nehéz, ilyen Villányi szintű), szerintetek idén lesz az emeltben? Illetve milyen kísérletelemzésre lehet számítani szerintetek?

2021. máj. 6. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont erre gondoltam, szerintem lehetséges. Sav-bázisból meg valami egyszerűbb. Esetleg visszaméréses titrálás is lehet.

Még a műanyag vagy üveggyártás volt ami eszembe jutott, hogy jó téma lenne. Esetleg a fehérjék, nukleinsavak is régen voltak (ha voltak).

2021. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már olvastam több helyen is, hogy sokan a műanyagokra tippelnek. Nekem még talán egy olyan tippem lenne, hogy mivel nagyon senki nem volt mostanában laborban így nem lenne igazságos, ha valami komoly kísérletet raknának bele, ezért sok elmélet van amit a könyvből kellene tudni. Izoméria meg olyan kísérletek, amik amúgy sem lettek volna elvégzendők
2021. máj. 7. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Még ebben a pár napban nézzük át a nehezebbeket, sok sikert kívánok! :)
2021. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!