Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lezárhat a tanár, ha összesen...

Lezárhat a tanár, ha összesen csak 3 jegyem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha heti 1 nyelvtanom van, és az egész tanévben összesen 3 jegyem van belőle, akkor lezárhat a tanár év végén, vagy osztályozó vizsgát kell tennem?



2021. máj. 10. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egész évben kevés lesz a 3 osztályzat.
2021. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Tanárfüggő. Hivatalosan azt hiszem, nem, de engem pl tavaly egy darab nyelvtanjeggyel zárt le a tanár.
2021. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Úgy tudom, ha az iskola pedagógiai programja másként nem szabályozza, akkor igen. Három jegy általában a minimum.
2021. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet lezárni, fél évenként kell annyi jegy amennyi a heti tanórák száma+2 úgyhogy a példád alapján neked 6 jegy kell egész évre
2021. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
3as voltam, ja, én is úgy gondoltam, hogy három jegy félévenként. Elkerülte a figyelmemet, hogy egész évre van három. Az kevés.
2021. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
#5 👍
2021. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy tudom, hogy 3 jegy a minimum félévenként, viszont első félévben 2 jeggyel zárt le, ezért nem tudom hogy most mire számíthatok..

Mindenesetre köszönöm a válaszokat, beszélek a tanárral hamarosan.

2021. máj. 10. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
98%
Elméletileg nem lehet 2 jeggyel lezárni, de nem tudom lehet hogy a tanárok megtudják oldani
2021. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem töriből összesen 2. Félévben 2 jegyem van...

Pedig tőbb dolgozatot írtunk.

Dehát miért én tehetek róla, hogy nem bírta kijavítani? xD

2021. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!