Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanárnak van joga ahhoz,...

Egy tanárnak van joga ahhoz, hogy önkényesen elkezdje végignézni, ki miből hányasra érettségizett, majd beszólogasson rá; nincs erre valami adatvédelmi törvény, gdpr, bármi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A borítékodat nem bonthatja ki, csak ha ő javítja, de nem hiszem, hogy bármelyik iskola is ügyet csinálna belőle. Hivatalosan neked már lejárt a tanév, szard le a tanárt.
2021. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érettségi utáni technikum, érettségi bizonyítványok fénymásolatainak nézegetése, nem mostani érettségi.
2021. máj. 12. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs joga a beszólogatáshoz, gondolom a fénymásolat azért kellett, hogy bizonyítsd az érettségid meglétét, nyugodtan nézegetheti, senki nem fog szerintem rászólni. Esetleg az igazgatóhelyettesnél (nálunk ő intézi a kényes ügyeket) tehetsz panaszt, de nem tudom számodra mennyire érné meg, ha már most piszkál a tanár a panasz után még jobban fog.
2021. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a titkárságon kellett leadni a másolatát még szeptemberben, ő csak szórakozásból állt neki nézegetni most.
2021. máj. 12. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha van még egy éved, akkor viseld el, mert ha szólsz valakinek akkor csak rosszabb lesz.

A másik amit tehetsz, az az, hogy neki szólsz és megmondod, hogy így sikerült, neked ez megfelel és nem tudom valami ilyesmit.

Ha elmész az igazgatóságra, mielőtt szólnál neki, szerintem azt nagyon zokon venné, mindig először nála próbálkozz, és ha nincs eredmény akkor menny az igazgatóságra.

2021. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!