Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-n, ha az szerepel, hogy...

OKJ-n, ha az szerepel, hogy "egyéb megoldások esetén pontszám nem adható", akkor lenullázzák, ha hibás?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fizioterápiás asszisztensi vizsgán, és volt egy több pontos feladat, amelynél az szerepelt, hogy "Helyes válaszonként egy-egy pont adható. Egyéb megoldások esetén pontszám nem adható". A feladat 8 pontos volt, én egyet rossz helyre írtam, és félek, hogy lenullázzák. Aki volt már OKJ-s írásbelin, és tud segíteni, az írjon. Előre is köszi!😊

2021. máj. 12. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nullázzák le. Annyit jelent, hogy minden jó válasz 1 pont, a rossz válasz nem ad pontot és ponlevonás sem jár érte.

Tehát ha egy válaszod rossz, akkor 7 pontot kapsz a feladatra.

2021. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megijedtem, mert az egyik tanárom azt mondta, hogy ezeknél lenullázzák. De köszönöm a válaszod.:)
2021. máj. 12. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan feladat, ahol lenullázzák.

Pl. A szív ingerképző-ingerület vezető rendszerénél fel kellett sorolni helyes sorrendben a “tagokat”, öt pontos volt, de ha egyet felcseréltél, akkor 0.

Szóval valószínűleg a tiéd is egy olyan kérdés volt, ahol nagyon is számít a sorrend, ez esetben pedig automatikusan 0 pont.

2021. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem!

Csoportosítsa az alábbi gyógyszereket a megadott szempontok szerint! Írja a sorszámokat a megfelelő helyre!


Ez az egyetlen olyan feladat a fiziosban, ahol ha egyet rontottál, akkor 0 az egész..

2021. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!