Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerültek az...

Kinek hogy sikerültek az érettségik?

Figyelt kérdés
Miből hány százalékra számítasz? Hany pontod lesz?

2021. máj. 8. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Magyar a novellaelemzes nagyon kerdeses😅 azt hittem jol megcsinaltam de a megoldokulcsban nagyon mas van... de szerintem biztosan 80+


Matek emelt 68% kornyeke :/


Tori uhh 80% korul :/ rovid esszet elrontottam


Angol szinten 75-80, az utolso hallott szoveg nagyon lerontja..


Elorehozottam van egy 96%os infom, igy csak a matek emeltem szamit. 396 pontom lesz korulbelul, nem fognak felvenni. 400 az allamilag meghatarozott minimum

2021. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem jól sikerültek. Az emelt matekom olyan 80-85% lesz, a közép angolom hibátlan közelében (esszéktől függ, ott biztos levonnak 1-2 pontot), magyar kb. 90%, történelem 95%+ (szintén esszétől függ), közép fizikám 95% körül.
2021. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
89%

Magyarból (közép) 85% biztos meglesz, de függ attól, hogy értékelik a novellaelemzést. Én úgy éreztem tök jól sikerült, de a megoldókulcsban egészen másokat is írtak, mint amit én.

Matek (közép) nem sikerült olyan jól, mint szerettem volna, sok dolgot figyelmetlenségből is elrontottam, kb 70-75% lesz szerintem, de sok megoldásomra már nem emlékszem.

Töri (közép) az esszéknél biztos vonnak le, az első részéből 50/44 pontom lesz kb. Szóval itt is olyan 85% jósolok.

Az emelt angolom jól sikerült, szerintem 90+

Közép német sem lett rossz, az is kb 80-85%

Szóval összeségében nem sikerültek rosszul.

2021. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyar 40%

Matek 25%

Töri 50%

Angol 75%

Összességében mindegyiket elszúrtam 1 jeggyel (kivéve matek).

Szívás volt számomra. :(

Mindegyiket középszinten írtam, nem vagyok gimis és nem tanulok tovább.

2021. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem körülbelül 400 pontom lesz rosszabb esetben, ez 50-el több, mint amennyi kell, szóval boldog vagyok.
2021. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!