Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki azért...

Van itt olyan aki azért passziváltatott mert már kimerült és kellett egy szünet? (elején a saját problémám utolsó bekezdés a kérdés)

Figyelt kérdés

Úgy érzem szinte teljesen kiölte belőlem az energiát a távoktatás. A félévem pocsékul alakul eddig. Hiába érdekelne amit tanulok, nincs hozzá meg az erőm.


Szeretem a szakomat, bár vannak tárgyak amiket inkább csak túlélnék. Kezdem látni mi is érdekel igazán és hogy azon az úton amin elindultam, hogy kellene továbbhaladnom, de már elfáradtam. Az online oktatás nagyon sok plusz stresszt okozott.


Sajnos a tárgyak teljesítése se úgy alakul eddig, ahogy kellene. Nem szeretném abbahagyni amit tanulok, viszont nem érzem azt, hogyha szeptembertől még ha jelenléti oktatás is lenne a maximumot tudnám nyújtani. Ezért jutott eszembe a passziváltatás gondolata.


Akik passziváltak megbánták-e? Mit csináltatok a passzív félév alatt? Milyen tanácsot adnál annak aki passzív félévre menne? Illetve jöhet bármi a témával kapcsolatban.



2021. máj. 16. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nyár végén úgy indultam neki, hogy meg fogom csinálni, aztán a vírus újra elkezdett kiteljesedni és szeptember elején már tudtam, hogy én ezt online még egyszer nem bírnám, úgyhogy passziváltattam. Utolsó 2 félévem lett volna, tehát gyakornoki melóra heti 40 órára vettek fel. Rengeteget tanultam, így a februári félévemet is passzívra raktam és "kihagytam" egy évet. Soha nem fogom megbánni, nagyon sokat segített mentálisan ez a kis kiszakadás.
2021. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne nyelvet tanulni, esetleg a szakdolgozattal kapcsolatban gondolkodni, államvizsga anyagokat gyűjteni. Esetleg dolgozni 4 órában.
2021. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy EVS-re menni
2021. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is passziváltam.Utólagosan,mentális problémák miatt.Phszichológushoz járok.Az elmúlt 2 hónapban javultam.Még sokat kell dolgoznom rajta,de jó úton járok szerintem.A nyaramat végig fogom tanulni,készülnöm kell vissza.És a munka is.De annyit,mint amit előtte tanultam,azt nem fogom csinálni.Szóval nem bántam,mert ez terel normális útra
2021. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!