Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közúti elsősegélyvizsgán...

A közúti elsősegélyvizsgán mire kell nagyon odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva lesz a vizsgám, és lenne pár dolog amire kiváncsi lennék...

Az egyik az, hogy hányan mennek be egyszerre? Mennyire segítőkészek esetleg rendesek a vizsgabiztosak? Mennyi ideig tart kb. a vizsga? Újraélesztés bemutatásánál engedik, hogy ne kelljen befújni vagy azt kötelező?

Nektek hogyan zajlott? Van-e esetleg valami tapasztalatok, ami nekem illetve másoknak segítség lehet?

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát.



2021. máj. 17. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanultál szinte lehetetlen megbukni.

Csak azokat húzzák meg, akik annyira ostobák, hogy nem lehet rajtuk segíteni. Nincs mitől tartanod!

2021. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az újraélesztés szerintem kötelező elem most is, és jól be kell gyakorolni, hogy ne rontsd el. Ha nem nyekteted hátra egészen a fejét a bábunak, nem fog belemenni a levegő.

Nálam ez úgy volt, hogy egy ijesztően sivító hang jelezte, amikor megy is bele levegő, én meg azt hittem, biztos vmit rosszul csinálok, és minden igyekezetemmel próbáltam elkerülni, hogy sipítson. Meg is buktam elsőre... ;-)

2021. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!