Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha esetleg románból nem...

Ha esetleg románból nem megyek át akkor A Márton Áronba betudok jutni? Persze ha meglesz legalább a 8-as összátlagom.

Figyelt kérdés
Még szépen is mondva s*ar vagyok románból. Nem hiszem, hogy átfogok menni a nyolcadik végi vizsgán (legalábbis románból), mert nem fogom tudni magam visszahozni 4 hét alatt romából. (Ez a kérdés főként a hargitaiaknak szól, de ha valaki tudja pls. segítsen.)

#iskola #bukás #Márton Áron Főgimnázium #Nemmegyaromán
2021. máj. 17. 21:19
 1/10 anonim válasza:
Nem tudsz megbukni úgy hogy pl csak románból. Az össz átlag számít, az hogy a románod 3as vagy 2es csak a médiádat húzza le. De ha ennyire szar akkor a Marciba nem hiszem felvesznek. Max ha 10est írsz matekból s magyarból. De az rohadt nehéz. Nekem a románom ezelött 2 évvel 5 volt, 8.10 a matekem és 9.0 magyarok de mégis Salamon a kerültem. De attól leszámítva drukkolok, hátha
2021. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
És nekem is 5ös úgy lett hogy tudok románul, mert pont azt nem tanultam meg ami nem kellett volna, szóval kb mindent meg kell tanulni ami kell. Ha ennyire szar vagy románból akkor szívás, mert érettségire nagyon kell vágd a nyelvet, mert minden csak szövegértés/irodalom. Marciba ha bejutsz esetleg Filóra amit nem hiszem még bírsz ha rossz vagy románból. Nekem is egyik osztálytársam filóról jött át matek infóra mert majdnem megbukott románból.
2021. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Jelenleg hányasra állsz románból, mennyi lett a szimulálási jegyed?
2021. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Na, hányas lett?
2021. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Román:5,67

Magyar:7,60

Matek:8,60

2021. júl. 4. 18:46
 6/10 anonim válasza:
Végül hová mentél?
2022. szept. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kájoni János szakközépiskola, kereskedelem szak (szaklici). De jövőben tervbe van átiratkozni.
2022. szept. 12. 17:24
 8/10 anonim válasza:
Gyere a Salamonba 😉
2022. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meglássuk
2022. szept. 24. 21:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, két s-el írtam.XD
2022. szept. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!