Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár, aki fejből mondja az...

A tanár, aki fejből mondja az anyagot, van esély rá, hogy nyomtatott formában elkérjem tőle?

Figyelt kérdés

Elfogadták a kérvényt, holnaptól apukám krónikus betegségei miatt itthonról tanulok, azonban a történelem a tanár miatt nagyon kritikus. Kiválóan tudja az anyagot, de mint tanár, senkinek nem a kedvence a dolgozatok miatt. Rengeteg témakört egy tz-be tesz, és így van félévben 2-3 jegyünk, feleltetések és kisdogák nincsenek. Mindenki nála áll rosszul. Azt aligha tehetem meg, hogy csak történelemre bemegyek, mert akkor a többire is mehetnék, apám ide vagy oda. Az osztálytársaim közül eggyel vagyok jóban, a többiekkel kölcsönösen közömbösek vagyunk egymással. Nem vagyunk rosszban, de barátok sem. Akivel jóban vagyok, ő kijelentette, hogy nem megy iskola, ha én sem, mert nem fog egyedül unatkozni. Gyorsan beszél a tanár, ő küldte mindig át a gépelt jegyzeteit. Mástól nem tudom elkérni, és van aki nem is ír, másé hiányos, megint mással pedig osztálytársak ide vagy oda, nem venné a fáradtságot, pláne nem ennyi időre, tanév végéig.


Mit mondjak a tanárnak, hogy valami megoldás legyen? Heti 5 óránk van vele. Holnap megyek be hozzá beszélni, addig kéne valami megoldást találnom. :(



2021. máj. 19. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Mondd meg neki, hogy nem fogsz bemenni suliba és szeretnéd elkérni az órák anyagát. Ha nem adja (mert nem kötelessége csak miattad legépelni), akkor kénytelen leszel az osztálytársaidtól elkérni, hiába hiányos, több mint a semmi. Nincs tankönyved? Abban minden benne kéne legyen, amit tanultok.
2021. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tankönyv nem megoldás. Sok olyat elmond, ami abban nincs benne. Megpróbáltam már tankönyvből tanulni, az előző dolgozatnál, de semmi hasznos nem volt benne, nem a tanár szavai.
2021. máj. 19. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ismerős a helyzeted, át tudom érezni, én is így voltam középiskolában. Sajnos tényleg csak az lehet megoldás, ha a tanár nem küldi át, hogy az osztálytársaidtól elkéred. Esetleg, ha más párhuzamos osztályban is tanít a tanár, akkor tőlük is elkérheted.
2021. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Diktafonos felvétel?

Felveszi valaki majd te pedig be írod, cserébe pedig elküldöd annak aki felvette (pl. mobillal)

2021. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!