Mikor jelenik már meg a 2013-as felsőoktatási felvételi tájékoztató NYOMTATOTT formában?

Figyelt kérdés

A szeptemberi képzésekhez tartozó kiadványra gondolok. Tudom, felvin elérhető az egész, bár legalább letölthető lenne, mert így nem nagyon tudok könyvjelzőzni benne semmit, se tüzetesen átböngészni.

Nem tud valaki valami információt a megjelenésről? Aztán mikor jut el azokhoz, akik megrendelték?...



2013. febr. 1. 20:16
 1/7 anonim válasza:
Idén nem fog megjelenni. A mi iskolánkban sokan megrendeltük, de visszakaptuk a pénzünket, mert az Oktatási Hivatal illetékesei azt mondták, nem fog megjelenni, csak jelentkezési lapokat küldtek.
2013. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Remek, nálunk erről egy szó sem esett az iskolában. Még a pályaválasztási tanácsadó is a héten arról beszélt, hogy a szülőket majd részletesebb útmutatással fogja fogadni, mikor ő is megkapja a nyomtatott könyvet. Nálunk minden végzős osztály 99%-a megrendelte, s vár mindenki a megjelenésre, s a vezetőségtől sem érkezett hozzánk olyan információ, hogy ne jelenne meg, vagy hogy visszakapnánk a pénzünk. És ti már megkaptátok a jelentkezési lapokat, vagy csak még most fogjátok?

Szóval ezek szerint nem érdemes várni a könyvre még február első felében? Mert akkor lassan nekiülök az e-felvételinek, s szüleimet gép elé ültetem, hogy az online verziót olvasgassák át, ami őket érdekli...

2013. febr. 2. 11:35
 3/7 anonim válasza:
Igen, mi már megkaptuk a jelentkezési lapokat. Szerintem még várj 1 hetet, de nem tartom valószínűnek, hogy kijönne a könyv. Ha meg nem jön ki, igenis vissza kell kérni a vezetőségtől a pénzt.
2013. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

02.19-én lesz raktáron a bookline-nak is meg a librin is. 1-2 nap mire kiszállítják, szóval lesz valamivel több mint egy hete a továbbtanulni kívánóknak, hogy átlapozzák.

csodás -.-

2013. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már rendelhető is, két munkanap alatt kiszállítják.


[link]

2013. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már tavaly leadtuk rá a rendelést; egyébként végül megkaptuk, bár jelentkezési lap nélkül (sokan csak amiatt rendelték meg), én e-felvételiztem...

Remélem a jövő évi széria nem fogja így megszenvedni a jelentkezést, mint mi.

2013. márc. 28. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
és te hova jelentkeztél amúgy? :)
2013. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!