Meg buktathat a tanár?

Figyelt kérdés

Nos. Első félévben volt 2db 1es 4db 5 ösöm

Második félévben sajnos 5db egyesem van, egy 2 esem és egy 3 asom.

Megbuktathat?

(Online beadandókból jött össze)



2021. máj. 21. 01:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
Miért nem csináltad meg az online beadandókat?
2021. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Megbuktathat.
2021. máj. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

mint a pinty, de amúgy a nyári vizsga easy

Tanulópénznek jó lesz

Embereld meg magad

2021. máj. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy megbuktathat.
2021. máj. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Legalább a magyartanár akar buktatni? Mert a kérdés alapján nem csodálnám...
2021. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
76%
Milyen tantárgy?
2021. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Kiszámoltam és 2,4 körül van az átlagod elvileg. (Mondjuk ugye a témazárók 200% meg van olyan jegy ami 150% szóval a 2,4 a legjobb eset, a kréta úgyis írja szóval jobb lenne ha leírnád az átlagod nem csak a jegyeidet) Nálunk általánosban és gimiben is úgy volt hogy egyenlően számított az első és a második félév is. Ha tényleg 2,4re állnál akkor így nem hiszem hogy megbuktathatna legalábbis szerintem nem lenne túl jogos. Viszont tudok olyan sulikról is ahol év végénél a tanárok jobban figyelembe veszik a 2. félévet, na hát ha nálatok így van akkor simán megbuktathat. Még van 3 hét, nem tudnál esetleg valahogy javítani? Első félévben jó jegyeid voltak belőle szóval ha kapnál 1-2 ötöst valahogy akkor nem hiszem hogy megbuktat. Legalábbis nálunk mindig figyelembe vette az összes tanár hogyha valaki igyekszik javítani akkor annak megadta a lehetőséget és ha látta a diákon hogy nem szarja le az egészet akkor megadta a 2-est.
2021. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Simán bukhatsz.
2021. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor keményen szivatni szoktak a tanárok, szóval készülj fel a legrosszabbra.

Nálunk amúgy valamelyik tanár azt mondta, hogy az első félév neki már kábé nem számít, mert az már egy lezárt dolog; a félévi jegyedet veszi kétszer, mintha az egy témazáró lenne, és akkor ahhoz nézi még átlagolásban a többit.

De amúg,y ha jófej, és az egész évet kell értékelni, akkor megadhatja. A tanár jófejségén, meg korrektségén is múlhat.

Mondjuk, ha beadandók mind, akkor nem nagyon aktívkodtál sajnos a második félévben. Leeht,hogy még feleltetni fog.

De ha rosszarc, akkor egyből megbuktat, vagy valami jelentéktelen tananyagból fog számonkérni, és nem jelenti be előre, hogy felelni fogsz.

Egyébként próbáld meg, hogy odamész kuncsorogni, hogy meglesz-e biztosra a kettes, és ha nem , hogyan érhetnéd el, miket kéne pótolnod

hogy mikorra azt talán ne kérdezd, mert lehet,hogy cseles lesz, és azt mondja, holnapra; tehát inkább lehet,hogy jó, ha mikor-t nem kérdezed.

2021. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy erre előbb kellett volna gondolni,hogy fennáll a veszélye egy esetleges bukásnak, szerintem kicsit elengedted magad; szerintem minden beadandót megírhattál volna legalább egy hármasra.

Tudom, hogy nyomasztó volt, hogy pl nem tudtál találkozni a barátaiddal, meg maszkhordás, meg ilyenek, de azért lealább egy kettes-hármast összehozhattál volna mindenből. Főleg,ha nem magolásiképességet osztályoznak, hanem beadandó van, tehát a szorgalmat, nem azt, hogy mennyire fog az agyad; akkor szerintem ugye simán lehetett vona minimum egy 3-ast 4-est 5-öst szerezni, de ha még annyit nem, akkoris minimum egy kettest össze lehetett volna hozni; hogy azért mégiscsak írsz valamit, hogy azért bukásközeli állapot se merülhessen föl belőle.

2021. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!