Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem buktathat meg a fizika tanár?

SzűcsGergely99 kérdése:

Nem buktathat meg a fizika tanár?

Figyelt kérdés
Fel vagyok mentve matekból,és kémia,fizika számolásból és azt hallottam más felmentettektől,hogy Elvileg nem buktathat meg a tanár fizikából. De egyszer ezt mondják,egyszer azt. Én már tényleg nem tudom. Ofo is multkor azt mondta hogy nem húzhat meg ma meg azt mondta hogy de... Szóval valaki aki ért ehhez segítsen már! Köszönöm!

2016. máj. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
De igen.
2016. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól az elméletet még meg kell tanulnod, annak pedig semmi köze a diszkalkuliához. Ha csak melegedni jársz be, de nem tanulsz semmit, ugyanúgy "meghúzhat".
2016. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne buktathatna meg: nem az osztályozás alól vagy felmentve, hanem a számolás alól.
2016. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Miért ne tehetné? A fizika nem csak számolás.
2016. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Énis így gondolom csak ezt mondták sokan és nem értettem... Köszönöm:)
2016. máj. 13. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!