Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE-FOK ra jelentkezők, hogy...

SOTE-FOK ra jelentkezők, hogy érzitek, hogy mentek az emelt érettségik?

Figyelt kérdés

Sajnos benéztem apróságokat, amiket tudok, de nagyon remélem ettől még nem lesz gond.

Mire számítotok ponthatárok terén?



2021. máj. 21. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehéznek tűnt. Fogalmam sincs, hány százalék lesz, minden kérdéshez tudtam írni, de az esszét (kiválasztás) nagyon elrontottam sajnos :/ Én örültem volna egy szóbelinek.
2021. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se lett valami jó az esszé, amikor végig lapoztam a feladatlapot és megláttam tökre megörültem neki, de amikor elkezdtem írni eléggé belezavarodtam, örülök ha 4-5 pontot fogok rá kapni, és a többi feladatnál is nagyon könnyen lehetett veszíteni a pontokat.Tavalyról már van egy 70%-os bioszom, ha már ez 70-től csak pár ponttal több lenne, nagyon boldog lennék, de szerintem nincs rá sok esélyem :/
2021. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!