Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem gáz hogyha valaki 28...

Nem gáz hogyha valaki 28 évesen találja meg a hivatását?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 vagyok és még mindig több lehetőség között őrlődöm.

Szerintem ez egyre inkább jellemző lesz a most felnövekvő generációkra.

Nem presszionál minket a világ és a szüleink arra, hogy minél előbb dolgozzunk, válasszunk olyan hivatást, amit egész életünkben végeznünk kell.

Inkább arról szól a mai világ, hogy rengeteg lehetőség van, anyagi biztonság a szülőktől és minimum 3 dologban mindenki tehetséges lehet. Így elég nehéz dönteni.

2021. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2021. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se gáz
2021. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább későn, mint soha.
2021. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább oszd meg, hogy találtál rá, mert én is 28 vagyok de kb langyos vízben vagyok, se jó se rossz
2021. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Több felnőtt képzést is elvégeztem. Vagyis a 2. az egy tanfolyam volt. Elsőt csak azért vàlasztottam mert nem volt jobb ötletem, de a végén elment tőle a kedvem. A tanfolyamon tanultak meg nem sokat értek, pedig ígérgették hogy ez piacképes tudás.

Utána találtam a szoft.fejlesztő képzést és az 1. év végén belejöttem és megszeretem. Azt mondhattam hogy Igen. Ilyet szeretek csinálni. Meg otthon is alig tudtam abbahagyni. Saját magamat is tanitottam új dolgokra amik érdekeltek. Még nem találtam vele munkát de a programozók nagyon keresettek úgyhogy bizok benne.

2021. máj. 21. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy barátom is otthon tanult meg programozni és most elég jó munkahelye van, elég jó fizetéssel. Semmi ilyen végzettsége nincs, szóval hajrá. Ebben van sok lehetőség. :)
2021. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán sem.

Én ismerek valakit, aki nem is tudom pontosan hány évesen, de szerintem olyan 30 körül talált rá a hivatására. Előtte már két egyetemi szakot kijárt, dolgozgatott, de nem igazán érezte magáénak, aztán rájött, hogy igazából gimis korában is már egy másik szakra akart menni, ezért beiratkozott oda, végigcsinálta az alapképzést és a mesterképzést is, nagyon élvezte, majd különféle továbbképzéseket is elvégzett, aztán le is doktorált és most már az egyetemen is tanít.

2021. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!