Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7.-es vagyok, és ötletem...

7.-es vagyok, és ötletem sincs hogy minek tanuljak. Ez az évem nem sikerült valami jól, mert magántanulónak kellet legyek betegség miatt. Az eddigi éveim általába mindenből 4-es voltam 1-2 hármasom volt. ?

Figyelt kérdés
De egyetemre nem szeretnék menni semmiféleképpen. Mit ajánlotok? Mit tegyek? Az a baj hogy én magam se tudom hogy mi érdekel, és szüleim se tudnak semmi használhatót mondani.
2021. máj. 21. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
7.-es korodban még van időd bőven eldönteni. Mindenből 4-es, egy két hármas.. Ez nem vészes. Pályázz meg egy viszonylag jó gimit.. Az is lehet, hogy később megtetszik az egyetem gondolata. Ha az nem akkor valami OKJ s képzést nézhetnél.
2021. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 terminator9000 válasza:
100%
Attól füg, ha fiú vagy meg van közeledben olyan suli ajánlom gépész iskolákat, énis itt tanulok kapunk egy gépész érettsegit( ugyananyira kitörölheted a segged vele mint egy simával) +1év technikusira ottmaradhatsz, vagy szakiskola is tökéletes, 3 év és má gyűjthetsz is, meg nézelődj felnőttképzések közt hogy mik a követelményei
2021. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!