Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » (Érettségi) Mikor kell értesít...

(Érettségi) Mikor kell értesítenie az iskolának, hogy mennem kell szóbeliznem matekból, mert megbuktam írásbelin?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy van egy bizonyos határidő, de sajnos az Okatási Hivatal oldalán se, és semmilyen más vizsgaleírásban nem találtam meg a kérdésre a választ.

2021. máj. 22. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha eddig nem értesítettek, biztos nem buktál meg.
2021. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 2 vagy 3 héttel (pontosan nem emlékszem melyik) a szóbeli előtt kell értesíteniük. Vagyis a betekintés pont jó időpontnak számít.
2021. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

31-én derülnek ki az eredmények. A tanárok nem kötelesek hetekkel a határidő előtt kijavítani csak azért, mert hátha megbukik valaki.

Olyan tárgy is van, ha jól tudom, amiből 28-án van a vizsga. Szóval nincs ilyen. A megtekintéskor legkésőbb megtudod.

2021. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huh hát, ha ez valóban így van, akkor jó nagy szemétség. :o Hála istennek nem engem, hanem a barátnőmék osztályát érinti, és neki próbáltam utánajárni a dolgoknak.


Mivel “elvileg” tőlük valaki megtalálta (Bár Isten se tudja hol, mert én már egy napja bújom az Oktatási Hivatal összes érettségiről szóló dokumentumát), hogy ezen a héten kellett volna megtudniuk, hogy buktak-e vagy sem, és fellélegeztek, hogy nem kaptak e-mailt/üzenetet.

2021. máj. 22. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megírtad az érettségit akkor ott közölték veled, hogy június valahanyadikán van a megtekintés. Legkésőbb ott derül ki a jegy. Persze bukás esetén a jófej tanár szólhat előre de ez nem kötelező.
2021. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Haladéktalanul közölnie kell, amikor a szaktanár kijavította a dolgozatodat. Erre neki az igazgató ad olyan határidőt, hogy a megtekintésre a jegyző össze tudja készíteni az osztály összes dolgozatát. Tehát nincs hetekben megszabott határidő. Hogy a tanár hogy osztja be a javításra kapott idejét (miközben azért tanít és a többi évfolyamon is dolgozatokat javít), az az ő dolga.
2021. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!