Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Automatikai és elektronikai...

Automatikai és elektronikai ismeretek emelt szintű szóbeli tételeket honnan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyedül készülök az emelt szintű érettségire az írásbelivel nem lesz semmi baj. De viszont a szóbelinél megvagyok lőve, hogy merre keresgéljek. Azt mondta a tanárom, hogy a neten fent vannak a tételek eddig nem találtam ilyet. (Lehet az én nyomozói képességeimmel vannak a bajok xd) Valaki tudna küldeni nekem akár kidolgozatlan, vagy kidolgozott tételeket? Előre is köszönöm szépen!

2021. máj. 22. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
a tanárnak kéne megmutatnia , mert ha jól tudom minden iskolába más lehet a szóbeli
2021. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak az én sulim nem rendez emelt szinten szóval másik suliba kell mennem. Ott nem ismerek semmilyen tanárt. Valami ötlet esetleg, hogy honnan lehet szerezni?
2021. máj. 23. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
melyik suliba mész ?
2021. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elvileg majd csak akkor tudom meg, ha megkapom a behívóm. (Legalábbis ezt mondta a tanárom). Szóval nem tudom.
2021. máj. 23. 20:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Emelt törin pl tudom, hogy vannak kidolgozott tételek könyveben. Elektronikából nincs valami hasonló?
2021. máj. 23. 20:41
 6/7 Csizi Miron válasza:

Szia!

Furcsa, hogy nem találtál rá!

[link]


[link]



Persze ez iskolánként eltőre lehet (Biztos is!). De legalább kaphatsz betekintés, hogy milyen fajtájú feladatokra számíthass. (a fajták nem szoktak eltérni).


Üdv.: M

2021. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6-os, köszönöm szépen! Valamiért nem találtam meg ezt. Régi elektronikai ismeretes anyagokat találtam csak, de gondolom azóta változott a követelmény.
2021. máj. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!