Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet találni olyan tanárt...

Lehet találni olyan tanárt aki felkészít kb. 0-ról emelt Biológia, Kémia, Fizika érettségire?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

A kérdésed számomra azt sugallja, hogy te magad ehhez nem szeretnél semmit hozzátenni.

Ilyet nem fogsz találni.

2021. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, csak nyolcadikban tanultam érdemben utoljára és kéne a tanulmányaimhoz.
2021. máj. 22. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked három emelt? Kettőnél több egész biztosan felesleges.

Amúgy biztos van olyan magántanár, aki vállal ilyet.

2021. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy elég kettő, de viszont nem szeretnék kibukni ha már bekerültem. Ezért szeretném mindhármat.
2021. máj. 22. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Magaddal cseszel ki ha háromból emeltezel. Kiégsz még az egyetem előtt.
2021. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha 3 emeltet nem tudok megcsinálni, akkor mégis hogy bírnám az egyetemet?
2021. máj. 30. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán helytállsz enélkül is. Nem egy nagy dolog az az egyetem, aki szereti úgyis elvégzi.
2021. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem hajrá! Én is tervezek ezekből emeltezni, pedig nem feltétlenül lesz szükségem rájuk. Többet tudni csak nem árt?!

De azzal vigyázni kell, hogy ha mégsem jön össze mindegyik, akkor azért mégse rontsa az átlagot.

2021. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!