Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE Külkereskedelmi kar...

BGE Külkereskedelmi kar Mátyásföldi kollégiumáról mondana nekem valaki saját tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Ha szeptemberben nem online oktatás lesz ide mennék, de nem sok képet találok róla, azonkívül ami a BGE oldalán van. Kicsit lepukkantnak tűnik... Láttam, hogy a Lengyel Gyula kollégiumot felújították és nagyon szép lett. Barátnőm oda megy és kicsit féltékeny vagyok őszintén, pedig nem akarok. Pozitív negatív mindenféle élménybeszámoló érdekelne. (Szobamértek, konyha és fürdőszoba állapota, általános tisztaság stb.)

#BGE #matyasfoldi
2021. máj. 22. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A külkeres kori szerintem nagyon rendben van. Igaz én nem éltem ott, de párszor lógtam egy barátomnál, és nagyon jó benyomásom volt. Tágas, napfényes szobák, új vizesblokk, korrekt konyha, kellemes légkör. Nekem tetszett.
2021. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez megnyugtató.😊
2021. jún. 6. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!