Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE-PSZK pénzintézeti Foszk...

BGE-PSZK pénzintézeti Foszk órarendet tudnál küldeni, hogy körülbelül mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nagyon elrontottam az érettségit, így biztos, hogy csak ide vesznek fel és nem nagyon néztem utána csak beírtam ezt a 3. helyre. Az órarend azért érdekelne, hogy mennyire tudok mellette dolgozni, mert, ha nem vesznek fel kollégiumba , akkor lehet, hogy haza járnék és nem bérelnék szobát/ diákszállót.


Esetleg, hogy Foszk képzéssel is lehet kollégiumba jelentkezni?


Kollégiumba bejutáshoz kb. mennyi pont kell?


Tanulmányi pontok számítása, hogy történik , mert a szociális és távolsági pontok számítását megtaláltam, de ezt nem?


Köszönöm szépen a válaszokat!😀



2021. máj. 24. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem ugyanez a szak érdekelne, csak a levelező :)
2021. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sziasztok, kérlek írjatok rám, később tudok nektek segíteni ebben :)
2021. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Majdnem egy év elteltével írok, de a remény hal meg utoljára :’D

Én is erre a szakra jelentkeztem és érdekelne, hogy nagyjából hogyan néz ki egy foszkos órarend, mennyi időm lesz mellette, mert valószínűleg ingázni fogok :(((

2022. ápr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!