Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A magyarországi egyetemek...

A magyarországi egyetemek jelenleg hogyan működnek, jelenléti oktatás van vagy táv? Vagy már vége van a félévnek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Távoktatás online vizsgákkal

Záróvizsgák személyesen, hagyományosan. De aki pl.karanténban van online vizsgázhat

2021. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Jelenleg épp vége a szorgalmi időszaknak, mostanában kezdődik a vizsgaidőszak. (Nálunk ezen a héten, de ahol nem volt tavaszi szünet ott múlt héten kezdtek.)

Néhány helyen engedélyezték már a bejárást én úgy tudom (pl orvosi?)

És az élő vizsgákat is néhány esetben.

Nálunk még minden online van. A vizsgák is.

2021. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp most ér(t) véget a szorgalmi időszak, vizsgaidőszak van, aminek a menete egyetem- és szakfüggő. Van ahol teljesen online vizsgák vannak (pl. bölcsész), van, ahol személyesen vannak (pl. orvosi), amin belül van ahol "in house online" tehát be kell menni az egyetemre, de külön teremben vagy a vizsgáztatótól, online.
2021. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosin vagyok, az egyetem kb ongyulladna ha egy targybol online kellene vizsgaztatni... meg az irasbeli tesztesre is be kell menni
2021. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. máj. 27. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!