Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt hogy csinálja a nő Duoling...

Azt hogy csinálja a nő Duolingóban hogy van 850 pontja, de mihelyt belépett, azt követően 3 perc múlva már 200-al több van neki. Et hogy? Vagy csak én vagyok amatőr? beszarás....

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 17:09
 1/2 anonim válasza:

Én is duózok...Mi nm megy?Helpeleeeeek

XDD

2021. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valakit még érdekelne a válasz:

Erre három lehetőség van.

Az egyik, hogy a ranglistán csinálta ezeket az időre menős villám teszteket, vagy a ramp up challengeket, ami lényegében annyi, hogy max 1,5 vagy 2 perced van megoldani a feladatot 40xp ért cserébe, de ha valamelyik kurzus elején van, akkor akár 15-20 mp alatt is meg lehet oldani ezeket

A második, hogy a legendás szintre fejlesztett egy ismeretanyagot, ami kb 5 részből áll, és mindegyik nagyjából 40 xp körül ad, ezeket is egész gyorsan el lehet végezni. Ha xp boostolója is van, akkor az 15 percig érvényes, és 40 xp helyett 80at kap, vagy a sima leckéknél ~20 helyett 40et

2022. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!