Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha művészettörté...

Mit csináljak ha művészettörténetet szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy a szabadbölcsész szakokon van erre lehetőség de valaki tudna segíteni hogy ez mégis hogyan működik?:) ha jelentkezem szabadbölcsészetre mikor lehet specializálódni vagy ezzel kapcsolatban tanulni? Sajnos teljes homályban vagyok. Előre is köszönöm a segítséget!

2021. máj. 25. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Van alapszak művészettörténelemhez, művészettörténet néven nem?



[link]

2021. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem jelentkezel az MKE-re képzőművèszet elmèlet szakra? Ott az első évtől tanulhatsz művtörit.
2021. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha esetleg érdekel egy valamennyire alkalmazott tudomány, építészmérnök képzéseken is van 5 félév epiteszettortenet. És szerintem építészként jobban el lehet helyezkedni, mint szabadbolcseszkent. Még akkor is ha teoretikai vagy műemlékvédelmi vonalon akar az ember indulni.
2021. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabad bölcsész szakon van ilyen szakírány
2021. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!