Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abból lehet baj, hogy az...

Abból lehet baj, hogy az emelt érettségiken kapott kódokat nem jegyeztem meg és úgy megyek a sulimba betekintésre? Akkor is vissza tudják keresni a feladatlapjaimat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szerintem senki sem jegyzi meg. Én ősszel csináltam előrehozott emeletet, fogalmam sem volt, hogy mi a kód, egyszercsak az osztályfőnököm megírta az eredményemet messengeren. (nyilván ezt nem szabadott volna hivatalosan)

Aztán megtekintéskor is simán odaadták, tudták, hogy melyik az enyém.

2021. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a betekintésnél ők alapból összeszedik neked a te dolgaidat. Pláne, hogy mi idén időpontra megyünk a betekintésre, mindenki különböző időben, szóval szerintem nem ott kezdik el keresgélni, hogy kinek milyen feladatlapjai vannak, hanem valamilyen szinten biztos összekészítik, ebből adódóan valószínűleg tudják, hogy kié melyik emeltes feladatlap. Szerintem. De amúgy én se tudom, hogy mi az emelt érettségin kapott kódom. De szerintem mondták volna az érettségin hogy jegyezzük meg, ha szükség lenne rá. Mindenesetre, ne aggódj, ebből szerintem fixen nem lesz probléma.
2021. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Addigra már a neved lesz rajta, javítás után felmatricázzák.
2021. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!