Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet javítani a vizsgán?

Lehet javítani a vizsgán?

Figyelt kérdés

Adott egy vizsgám amiből hármasra vizsgáztam de nem vagyok vele megelégedve, javítani szeretnék.

Valaki tudja, hogy ez most egyetemen hogy megy az online oktatás miatt? Csak utovizsga időszakában lehet vagy az előadó tudja törölni az eredményemet, hogy tudjak javítani?



2021. máj. 26. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy lehet javítani, de mindenképp az utolsó vizsga eredménye számít, tehát lehet rontani is. Nézd meg az egyetem vizsgaszabályzatát.
2021. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó vizsga számít. 6szor vizsgázhatsz egy tárgyból.

Javítani mehetsz, ugyan úgy jelentkezni kell és vizsgázol. Annyi, hogy ugye ha rosszabb lesz akkor rosszabb lesz.

Tényleg lehetnek nehezebbek a kérdések is vagy valami és akkor már gond van.

2021. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetemfüggő nálunk (SZTE-n) úgy van, hogy minden félévben egy, de csak egy vizsgát javíthatsz és ahogy előttem is mondták, lehet rontani is, akkor azt már nem tudod kijavítani (jó, ha megbuksz nyilván igen, de azt ismétlővizsgának hívják nálunk, nem javítónak).
2021. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2021. máj. 27. 08:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bármit javíthatsz, csak felveszed a vizsgát, ahogy az előzőt, és megírod. Az utolsó vizsga jegye számít, akkor is, ha rontottál. A már megírt vizsga eredménye természetesen nem törlődik, a neptun bugyraiban ott marad valahol. Viszont nálunk nincs utóvizsga időszak, így nem ugyanaz az egyetem.
2021. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!