Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelenleg államilag finanszí...

Ha jelenleg államilag finanszírozott formában tanulok, viszont következő félévtől önköltségesre szeretnék áttérni, akkor ezt megtehetem, vagy csak az egyetem sorolhat át, ha nem teljesítettem az átlag és kredit követelményeket?

Figyelt kérdés
Igen, államiről akarok önköltségesre váltani, nem fordítva. A TVSZ-ben és a kérvények között sem találtam ilyesmit. Egyébként a Corvinusról van szó.

2021. máj. 28. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a Tanulmányi Osztályt, hogy ennek mi a menete, de szerintem nem fognak benne akadályozni.

Valószínűleg a korábban aláírt szerződést kell egyoldalúan felbontanod. Ettől még nem kötelező a korábbi pénzeket visszafizetned.

2021. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!