Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erre a szakra milyen pontszámo...

Erre a szakra milyen pontszámokkal jutottak be tavaly, tavaly előtt?

Figyelt kérdés

Testnevelési Egyetem osztatlan tanárképzés, államilag finanszírozott formája érdekelne, hogy milyen pontokkal jutottak be ide az utóbbi időben. Bárki tud erről info-t, légyszi írja meg (akár itt, akár privátban).

Erről nem írnak sehol semmit konkrétan, csak a ponthatárokat, de ha túljelentkezés van, akkor nyilván a legfelső réteget veszik fel, és lehet elég magas a leg"rosszabb" eredmény is.



2021. jan. 20. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 318 volt a határ, vagyis pl: 319-el már felvettek volna (a 318+ -os réteg a "legfelső réteg").
2021. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugy tudom, van alkalmassagi is, tehat pluszban meg azon is meg kell felelni ahhoz, hogy bejuss.

Egyebkent ez minden evben igy van, hogy az azt megelozo evi ponthatarokkal kell kb szamolni, elore nem lehet tudni. Nyilvan ezert sem erdemes kicentizni, mert barmikor emelhetnek, szoval erdemes a leheto legjobb erettsegire torekedni.

2021. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 persze, van egy cél nyilván, nem akarok centizgetni, készülök, és remélem hogy sikerül :)

Az alkalmasságira mondjuk még nem néztem rá, minden az érettségi körül forog egyelőre.

2021. jan. 22. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen nezz utana, mert aprilis-majus korul szoktak lenni az alkalmassagik, es azokra is kell kemenyen keszulni.
2021. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Ha tesiből fogsz érettségizni, akkor a történet itt véget is ért, hiszen abban az esetben nem kell alkalmassági vizsgát tenned." - TF.hu

A szakon kötelező az emelt testnevelés, de a követelményben benne van az alkalmassági is...

2021. jan. 22. 22:38
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából vagy futni vagy úszni kell. A futás az 2000m 12perc alatt. Az emelt érettségiben még a 11perc sem közelíti meg az 1pontot sem :D

Viszont talaltam még pár dolgot, pl. pályaalkalmassági, meg hasonló finomságok, nem egyszerű😅

2021. jan. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!