Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem szülői támogatás...

Egyetem szülői támogatás nélkül hogy működik?

Figyelt kérdés

Hány óra munka munka fér bele egyetem mellett?

Tudok így albérletet fizetni (valakivel)?



2021. máj. 31. 16:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De szóba jöhetne koli is, de a családom szociális helyzete miatt nem igazán vennének fel.

Lehet jogilag függetlenedni a szüleimtől?

2021. máj. 31. 18:10
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Én BME koliban vagyok úgy, hogy egy közeli városból járok egyébként be, és jó a helyzetünk. Sőt, budapesti kolis ismerősöm is van. Szóval a koliról ne mondj csak úgy le, nálunk csak jól kell tanulni hozzá és előny, ha tagja vagy szakkolinak.


Munka az építészmérnök mellett nem fér bele. Viszont ha jól tanulsz, kaphatsz max. 30000 Ft ösztöndíjat, amiből nálunk 13000 a koli. Az albérlet szerintem minden esetben drágább és messzebb van.

2021. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
tehát jó a szociális háttered, és mégse támogatnak téged?????
2021. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

nem értem a 12-est miért pontozták le, második félévtől nálunk tényleg simán bekerül az aki jól tanul, vagy közösségi dologokat csinál, lakhat akár a szomszédban is

persze a szociális helyzet alapján is be lehet kerülni, de nem csak úgy

bme építészmérnöki mellett pedig a képzés első felében pontosan 0 óra munka fér bele

2021. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13-as sajnos igen
2021. jún. 7. 21:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!