Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki felnőttként, levelezőn,...

Aki felnőttként, levelezőn, család mellett végzi a Főiskolát, Egyetemet, titeket nem zavar, ha időnként becsúszik 1-1 "közepes", és néhány "jó" jegy?

Figyelt kérdés

Ez a 4. félévem, és őszintén, nem tudom, hogy miért, de becsúsztak ezek és nagyon zavar. Nem voltam korábban sem kitűnő, de 3-as jegyem sem, és 4-esem is csak 2-3. (14-15tárgy/félév).

Van amiből megérdemlem. De van, amiből tényleg készültem, tanultam és mégis.

Kezdem elveszíteni az eddig lelkesedésemet.

Férjem nyugtatgatott, hogy ő neki alig volt ötöse, voltak kettesei, (megmutatta a 4 éves indexét) mégis az átlaga, az összeredménye "jó" lett, tehát ne essek már kétségbe.


És igaza van. Egyáltalán a tanárok nézik egyesével a tanulóknak a jegyeit?



2021. máj. 31. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Engem a 2-es zavar ha becsúszik de vannak tárgyak amikből örülök ha az meg van.
2021. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy érzem, nagyon feszült vagyok, lazábban kéne vennem, szerintem abszolút bennem van a hiba, és ez nem egészséges.
2021. máj. 31. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy itt mindenki ilyen maximalista, vagy csak nagyzolás megy :D


Itt az a lényeg, hogy meglegyen a diploma, senki sem fog belekötni utána, hogy "húú volt 3db 3-asod"

Szerintem jó dolog, hogy család mellett tudod csinálni.

2021. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látnád, mi megy itt az évfolyamon... ötös, 1-2 hibával és már jajveszékelnek... nehéz velük tartani az iramot.

Nem szeretnék ilyen lenni, de ilyenné váltam én is....

2021. jún. 1. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!