Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El szoktátok olvasni a javasol...

El szoktátok olvasni a javasolt irodalmat egyetemi tanulmányaitok alatt?

Figyelt kérdés
Főleg mérnök szakos hallgatók véleménye érdekelne.

2021. jún. 2. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Van amit igen, van amit nem
42 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Kötelezőt sem :P
2021. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezőt sem.
2021. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A kötelezőt mindig elolvastam, kijegyzeteltem. Az ajánlottat csak akkor, ha szólt egy csoporttárs, hogy kell az is.
2021. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Mindig, az összeset, fontosak!!! Ha nem így teszel a szakma alján fogsz elhelyezkedni, ne legyünk már ennyire igénytelenek, legalább magunkkal szemben! 😉😊
2021. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell strébernek lenni, tudd az anyagot és kész. Ahhoz nem kell 500 könyvet elolvasni, hacsak nem az orvosira jársz. Figyelj az órán, jegyzetelj, tanuld meg és annyi. A szakok 90%-án ennyi elég. Ha mást is kérdeznek, és a tanár szivatni akar, arra úgysincs válasz a könyvben sem, tapasztalat🤣
2021. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kötelezőt se sokszor, de én utálom a szakomat, csak legyen már meg a papír, úgyse közvetlenül a szakterületemen akarok elhelyezkedni.
2021. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Azért az elég élettelen lehet akinek van ideje minden könyvet elolvasni😂

Csak tanuld meg amit kérnek:D

2021. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

hogyne:D kb 15 tárgyunk volt szemeszterenként, és minden egyes handouton nagyjából 30 ajánlott volt

3 éve végeztem, de még most is azt olvasnám, ha muszáj lett volna:D

2021. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mérnökire járok, a tanárok által írt, és fontosnak tartott jegyzeteket elolvasom, mert általában abból áll az előadás is, és abból van a zh is. Én nehezen tudok figyelni két órán keresztül, szóval inkább olvasgatom a könyvet otthon, és így nincs lelkiismeretfurdalásom, amikor az előadás második felében már az ebédemet tervezgetem.

De az ilyen jegyzetekből eddig volt kb 1-2 db/félév, és viszonylag rövidek is, szóval nem megterhelő.

Az összes többinél nem olvastam semmit, csak a diákat. De ott a tanárok se ajánlottak semmit, csak a tárgy leírásában van felsorolva szakirodalom.

2021. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Csatlakozom a korábbi kommentelőkhöz . Akinek van ideje minden könyvet elolvasni, valószínűleg anyuci apuci szoknyáján ül, nem csinál otthon semmit, dolgozni sem dolgozik mellette mert anyuci apuci fizeti a sulit, barátai sincsenek, mert otthon ül egész nap és olvas, Jesszus, és ilyen emberek komolyan vannak:DD


Kérdésedre válaszolva, ha van életed, nem is lesz rá időd nyugi, de szükséged sem, ha nem vagy annyira síkh*lye, hogy az órai anyagból és a jegyzetekből ne értsd meg annyira, hogy ne kelljen könyveket olvasnod mellé.:D

2021. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!