Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi tanító alkalmassági...

Egyetemi tanító alkalmassági eredmény 2021?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mikor várható az alkalmassági eredménye? Elvileg minden sikerült de meg nincs határozat és nem találok sehol dátumot.


2021 EKE-Tanító ALA



2021. jún. 5. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, én igaz a KRE-re jelentkeztem, nálunk azt írták, hogy ők töltik fel majd a Felvire az alkalmassági eredményeket júniusban. Lehet nálatok is így van.:)
2021. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor várom, mert ennél a szaknál egyelőre 0 pont van emiatt. Gondolom majd ha feltöltik változik. :)

2021. jún. 5. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
A Felvinél lesz az is igen,asszem annyi,hogy megfelelt/nem felelt meg
2021. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a "Jelentkezések és pontszámok" menüpontban írja a pontomat és legalul van egy táblázatban az alkalmassági eredmény. A Dokumentumoknál viszont hiányzó dokumentumnak írja. Oda is fel kell tölteni valahogy? Valaki tud segíteni ebben?:D Köszönöm!
2021. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es! Te is az EKE-re jelentkeztel? :)

Köszönöm mindenkinek egyébként.

2021. jún. 6. 20:40
 6/11 A kérdező kommentje:

Végre megtaláltam a kis táblázatot. Nekem meg nincs eredmény. De jobb mint ha “nem alkalmas” lenne ott. 😂

Csak mire kiderül megbolondulok. 😃

2021. jún. 6. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:

KRE-s voltam aki írta a táblázatot:D

Biztos sikerült neked is most már lassan muszáj beírniuk😊

Ti se kaptatok ezek szerint semmi dokumentumot amit nektek kell feltölteni? Nekem a dokumentumoknál hiányolja a Felvi...

2021. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem csak ezt hiányolta.

A bizonyítványt jelentkezéskor feltöltöttem és már feldolgozták.

Az érettségi automatikusan megy.

Bár én tavaly érettségiztem csak olyan jó volt ez a felvételi, hogy újra át akartam élni és szakot váltani. 🤣

2021. jún. 7. 12:44
 9/11 A kérdező kommentje:
E-mailben azt a parancsot kaptam, hogy én ne töltsem majd fel a határozatot. Nem tudom nektek hogy van.
2021. jún. 7. 12:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma kaptam csak meg de sikerült. 😊
2021. jún. 30. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!