Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győri SZE Apáczai kar gyógyped...

Győri SZE Apáczai kar gyógypedagógia alkalmassági vizsga eredménye pontosan hol jelenik meg?

Figyelt kérdés
Tegnapra volt írva az e-mailben, hogy megtekinthető lesz az e-felvételi oldalán, de nem tudom pontosan, hol keressem. Lehet csak késik a feltöltés és azért nem találom?

2019. jún. 13. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
77%
Szia! Én is idén felvételiztem a győri egyetemre. Szintén gyógypedagógiára és még én sem kaptam, vagy csak nem találtam meg hozzád hasonlóan az eredményt, pedig nagyon kíváncsi vagyok rá! :)
2019. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jelentkeztem az egyetemre és voltam alkalmasságin is.Nekem sincs eredmény még de ha hétfőn se lesz akkor írok nekik emailt és megkérdezem. A felvi oldalán lesz látható a kérelmeknél. (legalábbis ahogy én nézegettem a felvit ott van olyan rész hogy alkalmas vagy elutasítva és ha elutasítva akkor az indoklás de oda van írva hogy még nem érkezett be kérelem) Off: Szerintetek hogy fog idén alakulni a ponthatár? Plusz mennyi esély van rá hogy elutasítanak az alkalmasságin?
2019. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

Szia! Az 1. hozzászóló vagyok.

Az nagyon szuper lenne, kíváncsi vagyok. Majd értesíts, hogy mit válaszoltak. :)

Szerintem most sem lesz magasabb a ponthatár a korábbi éveknél, 290-300 körül a költséges,320 körül az állami.

Maga az alkalmasságiról fogalmam sincs, bár akit én hallottam mindenkinél az 'S, Cs' hangok voltak problémásak.

Ti az első helyen jelöltétek meg egyébként a gyógypedagógiát?

2019. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Rendben mindenképpen írok! :) igen elsőnek és te?
2019. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Viszont én levelezőn jelöltem meg ott meg magasabb de remélem nem fog növekedni.

:(((

2019. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Írtam nekik még nem jött válasz.
2019. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

Igen,én is elsőnek jelöltem meg. :)

Majd akkor várjuk a fejleményeket. Remélem hamarosan válaszolnak.

2019. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Írtam nekik azt mondták hogy a felvin lesz látható és folyamatban van. Tehát pontosat ok se mondták, tudtak mondani.
2019. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Rendben,köszi az infót.

Majd ha tudsz valamit, hogy sikerült-e,kaptál értesítőt, akkor írj. :)

2019. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Az alkalmassági vizsgáról szóló táblázat így tekinthető meg az E-felvételin: jelentkezés-pontszámítás-szak neve(gyógypedagógia)-mindent mutat-alkalmassági vizsga táblázat.

Viszont én rákattintok a mindent mutatra és nem tölt be semmiféle táblázatot. Nektek sikerült?

2019. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!