Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár ezért többletpont?

Jár ezért többletpont?

Figyelt kérdés
Sziasztok, idén érettségiztem és szeretnék továbbtanulni. Tudom, hogy van olyan plusz pontszerzési lehetőség amit úgy kaphatsz meg, ha sportban kiemelkedő eredményt érsz el. Anno labdarúgásban 2011-ben, még 3.-os általános iskolásként az akkori csapatommal megnyertük a diákolimpiát. A kérdésem az lenne, hogy ezt az eredményt fel tudnám használni többletpontként, vagy nem, mivel ez már lassan 10 éve volt és nem a gimnáziumi éveim alatt értem el. Válaszokat előre is köszönöm szépen! :)

2021. jún. 6. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Aranyos vagy, és utólag is gratulálok ehhez a teljesítményhez, de sajnos nem.
2021. jún. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%
Ez most egy komoly kérdés? :O
2021. jún. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De igen, diákolimpiai győzelemért jár többletpont. Én anno gimi alatt nyertem diákolimpiát egy noname csapataportból, és kaptam rá 10 pontot (4 éve felvételiztem).

Bár azt nem tudom, hogy van-e ilyen megkötés, hogy csak gimnázium alatt érheted el az eredményt, de szerintem nincs.

2021. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!