Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Bárczi Gusztáv gyógypedag...

ELTE Bárczi Gusztáv gyógypedagógiai kar vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Vidéki egyetemre járok gyógypedagógia szakra, levelező munkarendben, de az sajnos nekem nagyon messze van.

Gondolkodtam, hogy átjelentkezem a Bárczi Gusztáv gyógypedagógiai karra .

Aki oda jár mesélne esetleg? Mennyire rugalmasak, ha mondjuk nem engednek el mindig munkából?

Mennyire nehéz teljesíteni ?

Igazából minden érdekel, a jó és a rossz is.

Köszönöm a válaszokat!



(Pontjaim és a tanulmányi átlagom bőven az elvárt felett van, tehát ezzel nincs gond, valószínűleg átvennének).



2021. jún. 6. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én nappalis vagyok a Bárczin, szóval érdemben nem tudok válaszoni, én csak annyit tudnék ehhez hozzászólni, hogy pl. nálunk vannak szigorlatok (szakirányosak, pedagógia és pszichológia), amiket például tudok, hogy Győrben nincsenek és szerintem ez plusz nehezítő tényező itt más egyetemekkel szemben. (bár nem tudom, hogy máshol vannak-e szigorlatok)
2021. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!