Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben megvan a kettes?

Ebben az esetben megvan a kettes?

Figyelt kérdés
Matematikából 1,71-re állok.Ez már eléri azt a szintet,amikor a tanár köteles megadni a kettest?Köszönöm előre is a válaszokat!

2021. jún. 7. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Sőt, jobb helyeken 2,00 alatt buktatni szokás.

Ettől függetlenül dönthet úgy, hogy nem buktat meg.

2021. jún. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sokat jelent az is, hogy ez az átlag miből jön ki.

Ha csupa egyes a fontos temazáró, de van egy két saláta 5-ös akkor az bukó.

Meg az is, hogy mi a tendencia, javulás-rontás, szorgalom stb.

2021. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%

A kettes egy nagyon gyenge jegy.

Előbb törném el az alkaromat egy érckalapáccsal, mintsem erre átengedjek bárkit.

2021. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet, hogy gyenge jegy, de biztos te se vagy mindenből kiemelkedő. Egyébként sem azt kérdeztem, hogy gyenge jegy-e
2021. jún. 7. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nálad sem azzal van a gond, hogy nem vagy mindenből kiemelkedő, hanem hogy a minimumot nem teljesítetted, és még flegma is vagy...
2021. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért voltam, olyan, amilyen, mert az utolsó válaszoló se a legkedvesebb stílusban írta le, hogy mi a véleménye a jegyemről. Sajnálom, de nem szeretem, amikor valaki ilyen kultúrálatlanul fogalmazza meg a véleményét.
2021. jún. 7. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

A kérdezőnek kell igazat adnom... provakit válaszra provakit válasz... ha már válaszol a kedves 3 akkor szépen tegye azt, ne sertőn!! A másik meg az hogy nem is hasznos a válasza, semmi érdemleges nincs a válaszában... kit érdekel hogy ő mit gondol stb....



UI hova lett a kommontem xddd ennyire fájt?

2021. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanárfüggő, van, aki megadja a kettest, de van olyan is, aki meg nem.

A legtöbb iskolai házirend szerint X.6 felett már a jobb jegyet kellene megadni, ennek ellenére a tanár dönthet egyénileg a 2.0 átlag alatti átlagok értékeléséről.

Nálunk is volt például, hogy meghúztak valakit 1.8-as átlaggal. De szerintem a tanár lehet felajánl neked javítási lehetőséget.

2021. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!