Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki nem szereti az ilyen...

Aki nem szereti az ilyen sorversenyeket,szivatásokat annak nem érné meg elmenni gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Még hol a felvételi eredmény,ez igaz,de így is még sok minden ügy van,ezzel már nem akarok fejben gondolkozni,ha eljön az ideje.

Inni szeretek,pláne társaságban,meg már nagyon megismernék új embereket is,de az ilyen sorversenyeket nagyon nem szeretem,és így nyilván ilyenen biztos nem vennék részt,csak azért,hogy megfeleljek. Nem tudom szoktak-e ott még ilyen személyek lenni,akik ugyanúgy viccesek,nyitottak hülyeségre vagy csak beszélgetnének.


Az egyetlen dolog amitől félek,hogy így a barátkozás gondolom nehezebb lenne,vagy nem tudom mennyire maradnak meg ezek a ,,barátpárok" később.


2021. jún. 9. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megbántam hogy elmentem. A miénk béna volt.
2021. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam gólyatáborban, és semmi hátrányom nem származott belőle. Később az egyetemen ugyanúgy lehet barátokat szerezni, emiatt ne aggódj.
2021. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno nem voltam a sajátomon. Hasonlóan vagyok, mint te. Az alkohol nincs ellenemre, szoktam inni, bírom is, de az ilyen sorversenyek nem a kedvenceim, plusz elég visszahúzódó, introvertált is vagyok. Valahogy egyértelmű volt, hogy nem megyek, és ígyis lettek barátaim. (Úgy, hogy ugye kb. másfél éve online oktatás van, és alig találkoztam valakivel személyesen.) Nővérem pedig volt a sajátján, viszont csak később szerzett barátokat, már az egyetemen. Az a helyzet, hogy a legtöbb gólyatáborban (legalábbis nálunk) az egész adott kar ott van, így nem is biztos, hogy olyanokkal barátkozol össze, akikkel egy szakra is jársz. Sőt, az én karom gólyatáboré például egy másik karral együtt volt, akiknek az épülete nem is a közelünkben van. Persze, velük is találkozhatsz iskolán kívül, vagy szünetekben, de nem garantált, hogy együtt lesznek óráitok (főleg nagy szakokon). Én nem bántam meg, hogy nem mentem.
2021. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!