Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE-BTK-n valaki élt már...

PTE-BTK-n valaki élt már dékáni méltányossággal 4. tárgyfelvétel miatt? Illetve hányszor lehet élni vele? Olvastam TVSZ-t, sajnos nem találom benne konkrétan ezt.

Figyelt kérdés

Az egyik ami biztos nem lesz meg harmadszorra sem, az a szigorlatom, háromszor vettem fel, egyszer jelentkeztem csak vizsgára belőle, tehát alkalmam lenne még. Nem, nem azért mert nem tanulok, hanem mert szorongással küzdök, ha szóbeliről van szó. Gimiben is volt hasonlóm, de közel sem ennyire durván és nem fizikai tünetekkel.

Az is érdekelne ha valaki volt már hasonló helyzetben, hogy hogyan zajlik ennek a menete, ugyanúgy csak felveszem a tárgyat és vizsgaidőszakban jelentkezek?


Ha bárki tud bármi okosat, azt nagyon köszönöm.



2021. jún. 10. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Le kell adni egy kérvényt.

Egyszer lehet élni a dékánival.

2021. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 😊

Közben szerencsére tárgytalan lett a kérdés, mert írtam egy TO-s emberkének is és azt írta nem számít hányszor veszek fel egy tárgyat, amennyiben van még vizsgalehetőségem, azaz a 6 alkalomból valamennyi.

2021. jún. 10. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!