Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRE-BTK-n hogyan működik a...

KRE-BTK-n hogyan működik a dékáni méltányossági kérelem? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Osztatlan tanárképzésen vagyok és abba a szituációba kerültem, hogy két tárgyam is van, amiből harmadszori tárgyfelvételem van és nem biztos, hogy most is sikerül a vizsga. Mielőtt elkezdenétek oltani minden más simán megy, csak ezzel a két kurzussal van gondom. Kérem aki ért hozzá írja le nekem, mert sem a TVSZ-ben nem találok erre információt, sem a TO-ról nem kapok választ. Szóval dékáni méltányossági kérelmet beadhatok két tárgyra 4. tárgyfelvételre, vagy csak egyre lehet? Költségtrítéses képzésen vagyok. Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni ebben.

2016. jan. 14. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ebben a szituban vagyok most szintén Károlin. Neked hogy sikerült végül?
2022. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziasztok, végül mi volt nektek? Engedélyezték a 4.et? Es ha igen megindokoltatok valahogy
2023. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!