Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is van ilyen helyzetben a...

Más is van ilyen helyzetben a Bursa Hungarica ösztöndíjjal? (Semmelweis Egyetem)

Figyelt kérdés
Eddig még csak az intézményi részt kaptam meg, az önkormányzatiból még semmit. Utána kérdeztem már az önkormányzatnál, de ők azt mondták már elutalták az összeget. Esetleg más is van ilyen helyzetben? Vagy korábbi tapasztalatok alapján ilyen sokáig szokott tartani amíg átutalják az önkormányzati részt? Először adtam le ilyen pályázatot, szóval kicsit tanácstalan vagyok:D

2021. jún. 10. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi ideig nem szabadna elhúzódnia, úgyhogy itt valami hiba van. Az összes intézményi megjött már és egy forint önkormányzati se mellé?
2021. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a héten jött meg az utolsó intézményi rész, de az önkormányzati még mindig semmi.
2021. jún. 10. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne akkor még egy telefont megejteni, ha nem is az önkormányzathoz, akkor az egyetemhez, mert végülis tényleg ők utalják azt is a számládra
2021. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget!:)
2021. jún. 11. 10:50
 5/6 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok. Az intézményit már megkaptam, az önkormányzatit még csak ki sem írták a neptunban (SZE). Esetleg sikerült valami információt szerezned?
2021. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a Bursa Hungarica ügyfélszolgálatánál érdeklődtem, elvileg az intézményi részt az egyetem most június 2-án kapta meg, és a következő utalási időszakban kellene megérkeznie hozzám. Remélem így is lesz! :D
2021. jún. 20. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!