Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenyomozható hogy...

Szerintetek lenyomozható hogy markmyprofessoron ki írt negatív véleményt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de amúgy a tanárokat nem is érdekli ez. A diákokat annál inkább.
2021. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az egyes írja, holtbiztos, hogy egyik tanár sem fog erre még minimális energiát sem szánni, pontosan tudják, hogy nem egy objektív mérce az oldal. De egyre inkább ezen az állásponton vagyok hallgatóként is, nagyon sokszor rákészültem egy-egy oktatóra, hogy az értékelések alapján nagyon nehéz lesz vele az élet, aztán ez valahogy szinte soha nem akart beigazolódni (volt, amikor igen, de az a kivételek közé tartozott).
2021. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából lehet egy jó tanár-rossz tanár véleményt alkotni ha nagyon drasztikusan negatív vagy túl pozitív értékelések vannak többségben egy illetőnél. Úgy gondolom, ha a tanárok figyelnék az oldalt az változásokhoz is vezetne az oktatási- vizsgáztatási stílusukban.
2021. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!