Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Allamvizsgan mennyire buktatnak?

Allamvizsgan mennyire buktatnak?

Figyelt kérdés
Egesz egyetem alatt 4 koruli volt az atlagom szoval rendesen keszultem es az allamvizsgara is, de ha mondjuk rossz tetelt huzok akkor minden mehet a kukaba? Vagy kettessel atrugdosnak mindenkit? A szakdolgozatom 5os lett, de gondolom azt nem annyira nezik ilyenkor.
2021. jún. 11. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

milyen egyetem?


Amúgy nem szoktak...

2021. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elte btk
2021. jún. 11. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Áhh,,,, bölcsészkaron tuti nem buktatnak! :)
2021. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Aki már eljut az államvizsgáig, azt nem nagyon buktatják. Ha eddig jól tanultál, miért lenne olyan tétel, amihez hozzá se tudsz szólni. Legalább egyszer olvasd át mindegyiket, de nagy ügyet nem kell belőle csinálni. Az izgulás rosszabb.
2021. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a héten proginfón 25% volt a bukási arány, de szerintem azért, mert nem csak az érdekli őket, hogy mit tudsz bemagolni, hanem az is, hogy mennyire érted, hogy miről beszélsz. Két keresztkérdés úgy meg tud zavarni, hogy simán bukhatsz két hét tanulással is.
2021. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Államvizsgára általában (túlnyomó többségben) úgy mennek be az emberek, hogy a helyzet komolyságának megfelelően fel vannak készülve. Ha úgy tetszik ez egy komoly próbatétel, nem pedig kenyérért ugrasz le a közértbe.


2 államvizsgám volt eddig, ha jól emlékszem akkor talán egy srác volt még 2012-ben, aki hebegett-habogott a teremben. Baromi kínos volt. A következő már egy másik intézményben volt 2016-ban, ott senkire nem emlékszem, aki bukott volna.


Az sem mindegy, hogy nappali tagozat, vagy levelező, vagy milyen kar. Izgulni teljesen felesleges. Ha fel vagy készülve, akkor nincs mitől tartani. Minden vizsga előtt le vannak adva a témakörök, kérdések, a tárgyak, stb. hogy miből kell készülni.

2021. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!