Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemre megvan, hogy...

Attásko kérdése:

Orvosi egyetemre megvan, hogy középsikolában melyik tantárgyból mennyi évet kell lehallgatni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van vele valami ilyen trükközés, de konkrét információt nem találtam róla. Ha pl nekem középiskolában csak 1 évig volt kémiám, attól én még bekerülhetek az orvosira, ha teszek emelt szintű kémia éretségit?
2021. jún. 14. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs trükközés, biosz-kémia/fizika emelt kell. Ha megvan a pontod felvesznek.

Emelt miatt eleve máshol érettségizel, de lehet külön osztályozót is kell előtte tenned, hogyha nem tanultatok annyit rendes körülmények között.

Ha csak 1 évig volt kémia és most nem is vagy így faktos, akkor mindenképp javasolnék egy tanárt, mert nem a legegyszerűbb emelt..

2021. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az évek nem számítanak annyira nekem emelt töri és magyar érettségim van mindegyéből kötelező volt faktra járnom azon kívül, hogy rendes órám is volt ugyan sőt a törit ugyan az a tanár tartotta de sokkal részletesebb volt a tananyag.
2021. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem teljesen pontosan érthető, hogy mit szeretnél kérdezni.
2021. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem érettségiztél le,akkkr kell tenned egy osztalyozó vizsgát kémiából.
2021. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!