Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Testnevelési Egyetem hallgat...

Wrestler56 kérdése:

A Testnevelési Egyetem hallgatói jellemzően melyik iskolaszövetkezetnél keresnek diákmunkát? Van ilyen preferencia?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen megadott dolog szerintem, mert mindenki máshogy és máshol ér rá. Én pl minddiákot szeretem, mert nagyon rugalmasak a ledolgozott órák számával, egész pontosan fizetnek (sosem volt olyan, hogy ne lett volna fizum, max ünnepeknél csúsztak 1-2 napot) és ami még számomra fontos; sok hozzám közeli munka van.

Ha viszont te látsz ydiáknál valami munkát, ami hozzád van közel, akkor értelemszerűen azt választod és így tovább mindenkinél.

Az egy másik kérdés, hogy míg lehet, hogy te szívesen mekizel, addig lehet szaktársad nem akar és emiatt megy esetleg másik helyre, ahol kedvezőbbek a feltételek.

2021. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!