Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az emelt érettsé...

Mit jelent ez az emelt érettségis vizsga értesítőmön, hogy: "Önt az xy vizsgabizottságba osztottuk be"? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ezen felül még van három időpont írva:

-tájékoztató értekezlet

-záróértekezlet

-eredményhirdető értekezlet


Az eredményhirdetőt értem, de az első kettőnek mi értelme van? Miről tájékoztat? Mit zárunk le? Mit vigyek magammal? Egyáltalán kötelező ez? (Mármint az első kettő)


Próbáltam googlezni, de semmi infót nem találtam róla, hogy mit is jelentene ez.



2021. jún. 18. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A tárgyat oktató tanárt vagy a szervező gimnáziumot érdemes felkeresni, valamelyik a kettő közül tuti tud válaszolni rá.
2021. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szobeli nyito es zaroertekezlete.. semmi ertelme de be kell menni... nalunk legalabbis -.-
2021. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!