Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe a költsége most...

Mennyibe a költsége most 2021-ben a Kamionos jogosítványnak idehaza, illetve kinek mennyibe állt meg a vége?

Figyelt kérdés
:D

2021. jún. 18. 13:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Egyébként szomorú, hogy nem akad aki megosztja ezt itt!
2021. jún. 27. 12:30
 12/34 anonim ***** válasza:
75%
Autós iskola függő ha elsőre sikerük 8150 Ft a Páv vizsga plusz 7200 az orvosi 2-es csoportú alkalmassági ezeket érdemes jogsi előtt meg csinálni a C jogsi 330 ezer ha minden elsőre sikerül plusz GKI vizsga . Utánna majd , ha nyergest akarsz vezetni akkor E kiegészítő kell. Nekem még a C van folyamatban kresz része nem nagy dolog viszont itt van szerkezet üzemeltetés meg minden amik azért nem olyan egyszerűek sokaknak én Cegléden csinálom a 6 pedál autós iskolánál
2021. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

14-es ment a bejelentés és piros negatív, a sértegetésedet tarts meg a szüleidnek, rokonaidnak és nem vagyok rájuk kíváncsi.



15# ment a hatalmas zöld pont, köszi szépen!

2021. jún. 27. 14:23
 14/34 anonim ***** válasza:
50%

Ha valami csoda folytán kamionos lenne belőled szólok már most, hogyha ennyire vagy önálló, hogy egy internetes keresést nem tudsz abszolválni akkor egy kamion volánja mögött sírva fogsz fakadni :D

Mi lesz veled, ha kapsz egy itinert, küldik a poi-kat meg nem az anyanyelveden kell magad megértetni?

2021. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
14# mondja ezt aki 8:00-ra jár dolgozni klíma mellett ül 5 órát és osztja az észt a gyárban…
2021. júl. 2. 08:00
 16/34 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező te egy kretén vagy. Igaza van 14-nek, ha ennyire nem vagy képes hogy ezt kikeresd a neten, a büdös életben nem fogsz boldogulni kamionosként. Mondom ezt kamionosként. Még mielőtt jössz a bullshit dumával hogy 8-ra járok dolgozni bla bla.
2021. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

16# néz tükörbe, te barom!


Mire irányult a kérdésem? Kinek mennyibe ált meg a vége.

2021. júl. 2. 18:21
 18/34 anonim ***** válasza:
33%

18 éves korom óta sofőrködöm. Végigjártam a ranglétrát kezdtem furgonon majd szóló autó azután nyerges. A büdös életemben nem jártam gyárba dolgozni, te kis hisztis mócsing. Másokat jelentgetsz, de te meg lebarmozod a másikat?

Amit a 12-es leírt az bármelyik weboldalon fent van, neked ezt nem sikerült megoldani.

2021. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18# hisztis mocsingozol és én vagyok a kretén, köszi ez is megért egy misét :)


Nem tapasztaltad meg a gyár és a 3-4 műszak szépségét hmmmm.



Gondolom apád fizetett mindent, mert te minden pénz elbqszql….


Megnézném, hogyan állsz az életben… de szerintem, sehogy…

2021. júl. 3. 17:58
 20/34 anonim ***** válasza:
Hát te valami mocskos idióta vagy kérdező :D
2021. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!