Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PTE Közgázra megfelel a...

PTE Közgázra megfelel a testnevelés érettségi pontjai?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a tárgyakat amiket elfogadnak
2021. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha én tesibol erettsegizek érvénytelen az egész???

Ez nagy szívás lenne

2021. jún. 18. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Gazdaságtudományok képzési terület

A felvétel feltételeként bármely felsorolt vagy fel nem sorolt érettségi vizsgatárgyból egyet emelt

szinten kell teljesíteni.

Általános követelmények a pontszámításhoz

Választható érettségi vizsgatárgyak:

gazdasági ismeretek vagy egy idegen nyelv (angol, francia, német, olasz, orosz, spanyol) vagy

informatika vagy matematika vagy történelem vagy földrajz vagy egy szakmai előkészítő tárgy vagy

16

egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy vagy egy ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi

vizsgatárgy.

2021. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nézegesd:

[link]

Érvénytelen nem lesz semmi, ötödik érettséginek megfelel a tesi is. De nem az lesz az érettségi tárgyad akkor, hanem valamelyik a kötelező tárgyak közül (közgáz szakokon matekot, törit és nyelvet is elfogadnak általában). Emeltezni is ezek egyikéből kell, ha pluszpontot szeretnél érte kapni.

2021. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaaaa, rendben, úgy gondoltam hogy 5,tantárgynak azt választom, :de beszámítani nem akartam.
2021. jún. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!