Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemeltem a...

Szerintetek megérdemeltem a szaktanári figyelmeztetést?

Figyelt kérdés

Még az utolsó napon kaptam mert angol órán egy tesztet kellett kitölteni és az egyik kérdés az volt hogy mit nem szeretsz amerikában? Én csak annyit írtam oda "This Is America". Azt hittem nem fogja tudni mit jelent és majd megkérdezi de nagyon is tudta, de azt még így sem gondoltam hogy ebből szaktanári figyelmeztetés lesz. El sem tudom képzelni mi lett volna ha kifejtem, kirúgnak?


A szaktanári szövege az volt hogy "Nem iskolába való téma felhozása" de hát könyörgöm az volt a kérdés hogy mit nem szeretsz amerikában, hát ezt...


2021. jún. 22. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Aki nem érti ez röviden annyit jelent hogy amerikában hajlamosak megvédeni az emberek fölötti fegyverjogokat, illetve emiatt a közbiztonság sokkal rosszabb mint kb bármelyik európai uniós országban. (Nyilván nem minden államban, de bőven akad)
2021. jún. 22. 19:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, azért egy ilyennél bőven elég lett volna szóban jelezni, hogy ez nem az órára való téma és ennyi. A szaktanári ezért szerintem túlzás, de igazából mindegy, nem? Nem lett semmilyen valós következménye.
2021. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát annyi hogy emiatt gyorsan át is lett javítva az 5-ös magatartásom 4-esre, nem a világ vége nyilván de szerintem egész nyáron ezen fogok gondolkodni hogy az őszinteség szaktanárit ér.
2021. jún. 22. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, nem érdemelted meg, viszont ha ezen rágódsz, azzal magaddal tolsz ki. Most már tudod, hogy az angoltanárod érzékeny az ilyenre, következő tanévben hanyagold a hasonló témákat és ennyi. A legtöbb tanár nem adott volna emiatt szaktanárit.
2021. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, mi volt ezzel a baja. Ha feltesz egy ilyen kérdést, mégis milyen választ vár (elvégre kritikai észrevételre irányult maga a kérdés)? Leírtad a személyes véleményedet, nem voltál trágár, nem személyeskedtél. Hagyd a fenébe, a hiba a tanárnál van.
2021. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi okod ezen pörögni, van ilyen, engedd el. Legfőképp ne általánosíts úgy, hogy az iskolában nem éri meg őszintének lenni. Egyszerűen ezt a tanárt ez a téma triggerelte, ne gondolj bele ennél többet.


Amúgy azt is el tudom képzelni, hogy ő teljesen mást, vagy többet látott bele, mint amit te belegondoltál. Lehet, ha kifejted, nem is kaptál volna szaktanárig :D

2021. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barom a tanár. Nem érdemelted meg, gyorsan gondolta lerontja a magatartásodat. Nem hiszem, hogy otthon ezért vernének agyon téged (bár tudom, hogy van ilyen háztartás sajnos). Ne pörögj ezen, élvezd a nyatat!
2021. júl. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyarat*
2021. júl. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!