Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire korrekt az hogy...

Mennyire korrekt az hogy írásbeli után szúrópróbaszerűen felelni kell pár hallgatónak?

Figyelt kérdés
Ha mindenki felelne azt megértem most az online vizsgák során, de hogy néhány embert behív szóbelizni az szerintem nem korrekt. Neptunban is csak írásbelinek volt meghirdetve, 1 óra időtartamra és nekem az a problémám, hogy dolgozom közvetlenül utána. Főállásban vagyok, nem ülhetek még 1,5 órát mellette mert ma kiírta, hogy holnap lehet szóbeliznem is kell. Milyen lehetőségeim vannak? Szerintetek beírja a karót ha véletlenül kiválaszt én meg nem megyek be?

2021. jún. 22. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. A vizsgakövetelményeket előre közölni kell. Ha a hivatalos tárgyleírásban nincs, akkor ilyet nem csinálhat szerintem.
2021. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem követelményeket csak helyszíni vizsgákra írt ki, új ez az online vizsgázás. De egyébként még ezzel sem lett volna problémám, ha előre közli ezt vagy legalább már megmondja ki szóbelizik, de majd a vizsga megírása után akar választani.

Ha megírom, hogy dolgozom az még lehet rossz pont is, szóval nem nagyon merek semmit.

2021. jún. 22. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a kétesre állókat szóbelizteti majd?
2021. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg vannak húzva a ponthatárok világosan. Nem tudom
2021. jún. 22. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez normális, csak az nem, ha ezt nem jelezte időben. Infós tárgyakból ez nagyon bevett szokás, hogy írásbeli van, aztán szúrópróba szerint néhány ember szóban véd. De egyébként ha megírod elmondja? Vagy ott kell ülni 2-3 órát, hátha közben eszébe jutsz?

Az online vizsga követelményeit is ki kell írni. Nálunk kiírták félév elején, hogy mi van ha így lesz és mi van ha úgy.

2021. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

"Főállásban vagyok, nem ülhetek még 1,5 órát mellette mert ma kiírta, hogy holnap lehet szóbeliznem is kell."


A holnap (most már ma) az szerda. Nem hiszem, hogy levelező képzésen szerdán lenne vizsga. Szóval biztosra veszem hogy nappalin vagy. Nappalin szerintem nem elvárható, hogy a munka vagy egyéb saját elfoglaltságodhoz legyen igazítva a vizsga. Ha ilyet akarsz akkor menj levelezőre. Kell hogy a papírodon nappali legyen, de az időt rászánni meg nem akarod, mi? Na ez a nem korrekt dolog...

2021. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!